Přední producent řešení v oblasti technických staveb,
skladů, obchodních a logistických center
Drobečková navigace

Úvod > Služby-původní > Kovovýroba

Kovovýroba

Naše služby / ocelové konstrukce, zámečnické práce

Společnost Kovostav 98 je také výrobcem různých ocelových konstrukcí. Největší důraz je kladen na kvalitu provedení a funkčnost. Ať už se jedná o drobné práce, které souvisí především s dalšími činnostmi nebo o rozsáhlé a náročné konstrukce, přistupuje k nim firma s cílem, odvést precizní práci. Společnost Kovostav 98 buduje především tyto ocelové konstrukce a prvky:

Schodiště + zábradlí

Ocelová schodiště včetně zábradlí jsou vyráběna z různých ocelových profilů, které jsou následně upravovány žárovým pozinkem, práškovou barvou nebo jinou úpravou podle přání zákazníka (například protipožární nátěr, aj.). Schodiště jsou vhodná pro vnitřní, ale i vnější využití, které nabízíme včetně kompletního zastřešení. Ocelová schodiště vynikají pevností a dlouhou životností bez zvláštních nároků na údržbu.

Podhledové konstrukce

Podhledové ocelové konstrukce jsme stavěli zejména při budování hypermarketů a jejich zázemí. Tyto konstrukce slouží k zavěšení informačních cedulí, transparentů, apod.

Dále provádíme zakrytování částí podhledů, jako jsou klimatizace, odvětrání nebo vlastních výrobků jako jsou rolovací mříže, vrata, atd. Podhledové konstrukcei zakrytování je dodáváno s povrchovou úpravou podle přání zákazníka.

Ostatní ocelové konstrukce, ochranné prvky

Firma Kovostav 98 nabízí veškeré běžné druhy ocelových konstrukcí jako jsou pomocné konstrukce, podpěry nástavby, sloužící především k přichycení rolovacích mříží, prosklených hliníkových výkladců a všude tam, kde nejsou vhodné podmínky pro montáž.. Součástí těchto konstrukcí může být i zastřešení. K ochraně vjezdů, rolet a vrat vyrábíme a montujeme ochranné sloupky i v kombinaci se svodidly, které dostatečně ochrání zdraví lidí i majetek.

 

Proč vrata od nás?Vrata od nás jsou zárukou kvality,
rozumné ceny a nadstandardního
řešení ve Váš prospěch


Více informací

Co Vám nabízí naše společnost?


Společnost Kovostav 98
je předním producentem řešení v oblasti technických staveb, skladů, obchodních
a logistických center
. Zabývá se jejich montáží a engineeringem. Jedná se především o montáž bezpečnostních dveří, mříží, ocelových (a hliníkových) kontrukcí a jiných systémů v oblasti velkých nákupních středisek.