Přední producent řešení v oblasti technických staveb,
skladů, obchodních a logistických center
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Rolovací mříže

Rolovací mříže

Dodáváme a montujeme rolovací mříže, které ochrání váš majetek před zloději a vandaly. Jsou určené do vstupů nákupních center i jednotlivých obchodů a také do klasických venkovních prodejen. Nabízíme i nadstandardní rozměry.

Provoz bez starostí

Rolovací mříže vyrábíme z prvotřídního materiálu a kvalitní je i provedení a technické řešení. Proto mají minimální poruchovost, takže nebudete muset řešit časté praskání pružin nebo poškození pružinových boxů. Pokud přesto dojde k poruše, zajistíme servis.

Design

Vyberte si z různých designů: Pro Evolution, BituboA, Tubolux, Tubonda N(R) a P100 Traspar. Pokud jde o barevnost, mříže jsou v přírodním pozinku nebo mají povrchovou úpravu dle vzorníku RAL.

Praktické informace

  • Rozměry – maximální šířka mříže je 20 metrů a výška 10 metrů!
  • Pohon – podle velikosti může být pohon 230 nebo 400 voltů. Menší rolovací mříže mohou být i bez pohonu.

Kdy dát mříž a kdy raději uzávěr?

Jestliže potřebujete ochránit vstup, jehož šířka je cca 8 až 10 metrů, zvolte rolovací mříž, vyjde levněji. Od šířky 12 až 13 metrů je cena mříží a uzávěrů vyrovnaná, od 14 až 15 metrů zaplatíte méně za uzávěr a od 20 metrů je pak uzávěr jedinou možností.

Pozn.: Jde o orientační údaje, vždycky záleží na parametrech vašeho vstupu a na vašich potřebách. Kontaktujte nás, ochotně poradíme, co bude nejlepší právě pro vás.


Zobrazeny 4 položky
Zobrazeny 4 položky

Proč vrata od nás?Vrata od nás jsou zárukou kvality,
rozumné ceny a nadstandardního
řešení ve Váš prospěch


Více informací

Co Vám nabízí naše společnost?


Společnost Kovostav 98
je předním producentem řešení v oblasti technických staveb, skladů, obchodních
a logistických center
. Zabývá se jejich montáží a engineeringem. Jedná se především o montáž bezpečnostních dveří, mříží, ocelových (a hliníkových) kontrukcí a jiných systémů v oblasti velkých nákupních středisek.