Přední producent řešení v oblasti technických staveb,
skladů, obchodních a logistických center
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Průmyslová vrata

Průmyslová vrata

 • Sekční

  Sekční průmyslová vrata dodáváme a montujeme v provedení ocel nebo hliník. Dále jsou možné různé barevné úpravy Tyto sekční vrata vynikají spolehlivostí, kterou oceníte při častém a dlouhodobém používání. Zajišťujeme pravidelný servis.

 • bg_rolovaci_vrata.png

  Rolovací

  Rolovací vrata slouží jako ochrana vstupů do nákupních středisek, jednotlivých butiků a klasických venkovních obchodů. Na výběr je z několika provedení, která jsou vhodná nejen pro interiéry, ale i pro venkovní využití.

 • Rychloběžná

  Nabízíme interiérové i exteriérové provedení, které jsou vhodné zejména do výrobních závodů, zásobovacích dvorů, hypermarketů apod. Námi dodávaná a montovaná rychloběžná vrata vynikají jednoduchostí a tím i spolehlivostí, která byla prověřena velkým počtem realizovaných zakázek. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis.

 • Posuvná

  Posuvná

  Jednoduché automatické i manuální ovládání i u nadrozměrných bran. Vhodné pro uzavření vjezdů do hypermarketů, průmyslových objektů apod. Společnost Kovostav 98 realizovala tyto nadrozměrné brány v České i Slovenské republice. Zjišťujeme jejich pravidelný servis.


Proč vrata od nás?Vrata od nás jsou zárukou kvality,
rozumné ceny a nadstandardního
řešení ve Váš prospěch


Více informací

Co Vám nabízí naše společnost?


Společnost Kovostav 98
je předním producentem řešení v oblasti technických staveb, skladů, obchodních
a logistických center
. Zabývá se jejich montáží a engineeringem. Jedná se především o montáž bezpečnostních dveří, mříží, ocelových (a hliníkových) kontrukcí a jiných systémů v oblasti velkých nákupních středisek.