Přední producent řešení v oblasti technických staveb,
skladů, obchodních a logistických center
Drobečková navigace

Úvod > Služby

Služby


 • Stavební činnost a rekonstrukce

  Společnost Kovostav 98 je předním producentem řešení v oblasti technických staveb, skladů, obchodních a logistických center. Zabývá se jejich montáží a engienieringem. Jedná se především o montáž bezpečnostních dveří, mříží, ocelových (a hliníkových) kontrukcí a jiných systémů v oblasti velkých nákupních středisek. V poslední době společnost pronikla i na pole ingeineiringu velkých staveb. Tím pádem se už uplatňuje i jako projektant a stavební dozor.

  Ačkoli se soustředí především na stavby větších komplexů, je schopná a věnuje se i drobnějším pracem. Tím pádem dokáže pokrýt stavbu velkých i malých realizací v plném rozsahu

 • Kovovýroba

  NAŠE SLUŽBY / OCELOVÉ KONSTRUKCE, ZÁMEČNICKÉ PRÁCE

  Společnost Kovostav 98 je také výrobcem různých ocelových konstrukcí. Největší důraz je kladen na kvalitu provedení a funkčnost. Ať už se jedná o drobné práce, které souvisí především s dalšími činnostmi nebo o rozsáhlé a náročné konstrukce, přistupuje k nim firma s cílem, odvést precizní práci. Společnost Kovostav 98 buduje především tyto ocelové konstrukce a prvky:

  SCHODIŠTĚ + ZÁBRADLÍ

  Ocelová schodiště včetně zábradlí jsou vyráběna z různých ocelových profilů, které jsou následně upravovány žárovým pozinkem, práškovou barvou nebo jinou úpravou podle přání zákazníka (například protipožární nátěr, aj.). Schodiště jsou vhodná pro vnitřní, ale i vnější využití, které nabízíme včetně kompletního zastřešení. Ocelová schodiště vynikají pevností a dlouhou životností bez zvláštních nároků na údržbu.

  PODHLEDOVÉ KONSTRUKCE

  Podhledové ocelové konstrukce jsme stavěli zejména při budování hypermarketů a jejich zázemí. Tyto konstrukce slouží k zavěšení informačních cedulí, transparentů, apod.

  Dále provádíme zakrytování částí podhledů, jako jsou klimatizace, odvětrání nebo vlastních výrobků jako jsou rolovací mříže, vrata, atd. Podhledové konstrukcei zakrytování je dodáváno s povrchovou úpravou podle přání zákazníka.

  OSTATNÍ OCELOVÉ KONSTRUKCE, OCHRANNÉ PRVKY

  Firma Kovostav 98 nabízí veškeré běžné druhy ocelových konstrukcí jako jsou pomocné konstrukce, podpěry nástavby, sloužící především k přichycení rolovacích mříží, prosklených hliníkových výkladců a všude tam, kde nejsou vhodné podmínky pro montáž.. Součástí těchto konstrukcí může být i zastřešení. K ochraně vjezdů, rolet a vrat vyrábíme a montujeme ochranné sloupky i v kombinaci se svodidly, které dostatečně ochrání zdraví lidí i majetek.

   

   

 • Obchodní interiéry

  Stavba a rekonstrukce obchodních jednotek

  Zřizujete novou prodejnu nebo rekonstruujete tu stávající? Na klíč pro vás zajistíme veškeré stavební a instalační práce. Stavíme obchodní interiéry všech velikostí od malých prostor až po plochy, které mají stovky metrů čtverečních. Pracujeme v nákupních centrech i prodejnách se vstupem z ulice.  

  Proč nám svěřit interiér obchodu?

  • Díky tomu, že drtivou většinu prací zajistí naši zaměstnanci a ne subdodavatelé, vám nabídneme velmi dobré ceny. 
  • Máme bohaté zkušenosti, pracujeme rychle a pečlivě. 
  • U rekonstrukcí – tam kde to jejich rozsah dovoluje – vám nabídneme noční práce tak, aby mohl váš obchod přes den fungovat. 
  • V rámci realizace obchodní jednotky se postaráme úplně o všechno, nabízíme tyto činnosti:

  CO DOKÁŽEME V RÁMCI STAVBY A REKONSTRUKCE OBCHODU NEBO PRODEJNY

  • Sádrokartony – suchá výstavba
  • Výkladce a rolety
  • Vzduchotechnika a klimatizace
  • Podlahářské práce
  • Elektroinstalace
  • Zdravotné technické instalace
  • Obchodní a gastro nábytek
  • Demoliční a demontážní práce – příprava pro nové obchodní jednotky

  Ukázka realizace - Stavba INFOCENTRA Fashion Arena Praha

  2017-04-06 19.40.16[1].jpg2017-04-20 08.24.21[1].jpg2017-04-20 08.24.03[1].jpg

  Další fotky z této realizace si můžete prohlédnout ve fotogalerii...

   

 • Nadrozměrné uzávěry a předěly obchodních jednotek a průmyslových hal

  Nadrozměrné uzávěry a předěly

  Nadrozměrné uzávěry chrání váš majetek před zloději a vandaly. Dodáváme a montujeme je do vstupů nákupních center, obchodů nebo průmyslových hal. V nabídce máme horizontální i vertikální uzávěry.

  Nadrozměrné předěly slouží pro rozdělení velké plochy na dvě i více částí. Tyto dělicí stěny se využívají např. v obchodních centrech, na letištích, ve školách, v pasážích a tunelech.

  Unikátní na českém trhu

  • Podle našich informací jsme v ČR jediní, kdo uzávěry a předěly nabízí v šířce 20 a více metrů a má za sebou úspěšné realizace: např. Centrum Černý most – vstup 24 x 6 m, Nový Smíchov – unikátní rohové řešení IMPACK.
  • Jedinečné je i technické řešení. Modulární uzávěry vyrábíme bez dělicích sloupů, což je v rámci Česka také ojedinělé. Díky této moderní technologii jsou naše produkty spolehlivé a mají minimální poruchovost. Atraktivní je i jejich design.

  Rozměry

  Šířka uzávěrů a předělů je prakticky neomezená – certifikaci máme pro řešení až do šíře 50 metrů. Výška může být maximálně 10 m.

  Kdy dát uzávěr a kdy raději mříž?

  Jestliže potřebujete ochránit vstup, jehož šířka je cca 8 až 10 metrů, zvolte raději rolovací mříž, vyjde levněji. Od šířky 12 až 13 metrů je cena mříží a uzávěrů vyrovnaná, od 14 až 15 metrů zaplatíte méně za uzávěr a od 20 metrů je pak uzávěr jedinou možností.

   

  Pozn.: Jde o orientační údaje, vždycky záleží na parametrech vašeho vstupu a na vašich potřebách. Kontaktujte nás, ochotně poradíme, co bude nejlepší právě pro vás.

 • Rolovací mříže

  Dodáváme a montujeme rolovací mříže, které ochrání váš majetek před zloději a vandaly. Jsou určené do vstupů nákupních center i jednotlivých obchodů a také do klasických venkovních prodejen. Nabízíme i nadstandardní rozměry.

  Provoz bez starostí

  Rolovací mříže vyrábíme z prvotřídního materiálu a kvalitní je i provedení a technické řešení. Proto mají minimální poruchovost, takže nebudete muset řešit časté praskání pružin nebo poškození pružinových boxů. Pokud přesto dojde k poruše, zajistíme servis.

  Design

  Vyberte si z různých designů: Pro Evolution, BituboA, Tubolux, Tubonda N(R) a P100 Traspar. Pokud jde o barevnost, mříže jsou v přírodním pozinku nebo mají povrchovou úpravu dle vzorníku RAL.

  Praktické informace

  • Rozměry – maximální šířka mříže je 20 metrů a výška 10 metrů!
  • Pohon – podle velikosti může být pohon 230 nebo 400 voltů. Menší rolovací mříže mohou být i bez pohonu.

  Kdy dát mříž a kdy raději uzávěr?

  Jestliže potřebujete ochránit vstup, jehož šířka je cca 8 až 10 metrů, zvolte rolovací mříž, vyjde levněji. Od šířky 12 až 13 metrů je cena mříží a uzávěrů vyrovnaná, od 14 až 15 metrů zaplatíte méně za uzávěr a od 20 metrů je pak uzávěr jedinou možností.

  Pozn.: Jde o orientační údaje, vždycky záleží na parametrech vašeho vstupu a na vašich potřebách. Kontaktujte nás, ochotně poradíme, co bude nejlepší právě pro vás.

 • Prosklené stěny, zábradlí a dveře

  Uplatnění převážně v obchodních střediscích, bankách, kancelářích atd.

  Tyto produkty odpovídají plně konkrétnímu požadavku zákazníka.

  Jsou různorodé co do materiálu (železo, AL, nerez…) tak do provedení v kombinaci s rolovací mříží, celoprosklenými dveřmi, automatickými dveřmi atd.

  Vzhledem k mnohaletým zkušenostem a stovkám rrealizací můžeme být velmi prospěšným článkem již při vytváření projektu, jeho úpravách i vlastní realizací.

  Samozřejmostí je vyřešení všech detailů a komunikace s ostatními profesemi na stavbě.

 • Automatické závory

  Společnost Kovostav 98 je také dodavatelem automatických závor včetně parkovacích systémů. Díky dostatečnému počtu montáží jsme získali zkušenosti s jejich kvalitní instalací, která vám zaručí jejich bezproblémový chod a snadnou údržbu po celou dobu jejich životnosti.

 • Servis a poradenství

  Samozřejmostí je poskytování servisu záručního a pozáručního jak na vlastní dodané komodity, tak rovněž na obdobné systémy jiných výrobců.


Proč vrata od nás?Vrata od nás jsou zárukou kvality,
rozumné ceny a nadstandardního
řešení ve Váš prospěch


Více informací

Co Vám nabízí naše společnost?


Společnost Kovostav 98
je předním producentem řešení v oblasti technických staveb, skladů, obchodních
a logistických center
. Zabývá se jejich montáží a engineeringem. Jedná se především o montáž bezpečnostních dveří, mříží, ocelových (a hliníkových) kontrukcí a jiných systémů v oblasti velkých nákupních středisek.