Přední producent řešení v oblasti technických staveb,
skladů, obchodních a logistických center
Drobečková navigace

Úvod > Služby-původní > Hliníkové systémy

Hliníkové systémy

Naše služby / hliníkové konstrukce

AL OKNA, DVEŘE, VÝKLADCE, FASÁDY, VNITŘNÍ PŘEDĚLY, ZIMNÍ ZAHRADY

K hlavním činnostem společnosti patří výroba a následná montáž hliníkových výrobků jako jsou okna, dveře, výkladce, fasády, zimní zahrady nebo vnitřní předěly. Vyrábíme z profilů značky Reynaers. Vzhledem ke snadné kombinovatelnosti jednotlivých systémů (fasádních, okenních, dveřních) lze vyrobit ucelený objekt s vynikajícími izolačními vlastnostmi.

Nabízíme několik variant provedení roztříděných zejména podle izolačních vlastností:

Okenní a dveřní systémy

CS 59 - je izolovaný systém s jednotnou stavební hloubkou. To zajišťuje nejen ekonomickou výhodnost celého systému, ale i širokou škálu možností z hlediska způsobu otevírání. Profily se vyrábějí ve 4 odlišných provedeních: Funkční (základní), Renaissance (historický reliéf), Softline (zaoblené hrany) a "skryté křídlo". Hodnota kR do 3,50 W/m2.K.

CS 68 - je pevný systém pro dveře a okna, který má uspokojit zejména vzrůstající požadavky stability, tepelné izolace a bezpečnosti. Tento izolovaný tříkomorový systém je ideální pro konstrukci větších částí dveří a oken. Profily se vyrábějí ve 4 odlišných provedení (Funkční, Renaissance, Softline a "skryté křídlo"). Hodnota kR do 2,84 W/m2.K.

CS 77 - systém byl vyvinut zejména k uspokojení přísných požadavků na tepelnou izolaci. Tento izolovaný tříkomorový systém nabízí volitelné stupně ochrany proti vloupání a neprůstřelné materiály. Výsledky v oblasti akustiky, vodotěsnosti a vzduchové propustnosti uspokojují nejpřísnější evropské standardy. Hodnota kR do 2,00 W/m2.K.

CS 59 Parallel - systém nabízí široké spektrum neizolovaných profilů pro stavbu vysoce kvalitních aluminiových oken a dveří ve funkčním stylu. Profily nemají izolační vlastnosti a jsou tak vhodné do interiérů.

Fasádní systémy

CW 50 - fasádní stěna 50 má široký výběr profilů, které umožňují všechny trojrozměrné konstrukce. Vysoká izolační schopnost, široké estetické možnosti a subtilnost jsou charakteristickými znaky tohoto systému. Nebývalé konstrukční možnosti, které tento systém nabízí vám poskytují optimální prostor pro kreativitu. Hodnota kR je od 2,58 až po vynikající 2.00 W/m2.K.

Nabízíme různé vzhledové provedení, kterého docílíme konstrukčním řešením, ale i barevným provedením.

Proč vrata od nás?Vrata od nás jsou zárukou kvality,
rozumné ceny a nadstandardního
řešení ve Váš prospěch


Více informací

Co Vám nabízí naše společnost?


Společnost Kovostav 98
je předním producentem řešení v oblasti technických staveb, skladů, obchodních
a logistických center
. Zabývá se jejich montáží a engineeringem. Jedná se především o montáž bezpečnostních dveří, mříží, ocelových (a hliníkových) kontrukcí a jiných systémů v oblasti velkých nákupních středisek.